Investtech.com
Investtech gjr teknisk analyse av alle aksjer for deg! Prv gratis her
Konsistente og objektive analyser styrker dine valg! Bestill abonnement n
Gratis nyhetsbrev p e-mail hver dag fr brs! Gratis analysenytt
Lr om Teknisk Analyse Bestill bok

WebTV Norge uke 9 | $OSEBX #NONG

Se ukens WebTV+ med Oslo Børs og Sparebank 1 Nord-Norge. #NONG


Les mer

Utvalgte aksjer 27. feb 2017

OSEBX687.730.07%
Statoil147.700.41%
Seadrill16.861.75%
Yara314.400.64%
Telenor136.10-0.22%
Subsea 7116.801.48%
DnB138.00-0.29%
PGS23.883.38%
 


Investeringsanbefalingen(e) er utarbeidet av Investtech.com AS ("Investtech"). Investtech garanterer ikke fullstendigheten eller riktigheten av analysen. Eventuell eksponering i henhold til rdene / signalene som fremkommer i analysene str fullt og helt for investors regning og risiko. Investtech er ikke ansvarlig for noe tap, verken direkte eller indirekte, som oppstr som en flge av bruk av Investtechs analyser. Opplysninger om eventuelle interessekonflikter vil alltid fremg av investeringsanbefalingen. Ytterligere informasjon om Investtechs analyser finnes p www.investtech.com/disclaimer.

Titlex

OK